Xiaomi Youpin corona virüs maskesi üretti.

Bilindiği üzere Corona Virüs oldukça bulaşıcı ve tehlikeli bir hastalık, ve toplam etkilenen ve hayatını kaybeden sayısı yüz bini geçmiş durumda. Hal böyle iken, bazı kişiler bu durumu bir istismar haline getirmekte. ,

Bazı popüler alışveriş sitelerinde insanların bulaşıcı hastalıklardan korunmaları için kullandıkları medikal maskeler şu anda yok satmakta. Bazı kişiler ise bu ürünleri stoklayıp fahiş fiyattan piyasaya sürme peşinde.

Geçtiğimiz günlerde stok sorunu olan bu maskelerin piyasaya fahiş fiyatlardan sürüldüğünü gördük. Buna aracı olan popüler alışveriş sitelerini de bu suça bir nevi ortak olmaktadır.

Teknoloji devleri de tabi ki bu gelişmeler altında boş durmayarak ar-ge çalışmalarını hızlandırdı ve yeni maske ürünlerini ürettiler.

Karşınızda Xiaomi Youpin kirlilik karşıtı hava yüz maskesi :

Xiaomi maske üretimi şu an tüm hızıyla devam etmekte. Normal maskelerden farkı bu ürünün hava filtresi değişmekte ve filtrenin elektronik olarak 3 kademesi bulunmakta. Bu kademeler; Yumuşak, Orta, ve Sert olmak üzere 3 kısımdan oluşmakta. Şarj süresi, sert kademede 1,5 gün gittiği söylenmekte. Bu kademelerin soluduğunuz havayı izole etmek şeklidir.

Ürünü satın almak istiyorsanız buradan inceleyebilirsiniz.

Umarız bu virüs ülkemize gelmez ve biran önce etkisini dünya üzerinde azaltır.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir