Wonder Woman 1984: Şu ana kadar film hakkında bildiğimiz her şey

Nispeten ezici üç süper kahraman filminin ardından, Warner Bros. Pictures , tüm zamanların en başarılı süper kahraman filmlerinden biri olma yolunda uzun bir gişe rekoru listesi kıran kritik ve ticari bir hit  olan 2017 Wonder Woman ile nihayet altın vurdu  . Devam filmi Wonder Woman 1984 , 25 Aralık’ta seçkin sinemalarda ve aynı gün saat 9.00 PT / 12.00 ET’de yayın hizmeti HBO Max ile gelecek.

Çıkış tarihine sadece birkaç hafta kala Warner Bros., HBO Max’in YouTube kanalında yeni bir tanıtım yayınladı. Diana’nın kementiyle tam anlamıyla bir şimşek çakması dışında daha önce gördüğümüz çekimlerin çoğu yine karşımızda.

Yayın tarihi belirlendi

Kasım ortasında, çıkış tarihini birden çok kez değiştirdikten sonra, Warner Bros ‘ Wonder Woman 1984’ün 25 Aralık Noel Günü’nde gösterime gireceğini ve ayrıca HBO Max’te abonelere ekstra ücret ödemeden yayın yapacağını doğruladı . Yayıncıya göre  WW1984 , Noel Günü’nde yalnızca HBO Max’te 09:00 PT / 12:00 ET’de satışa sunulacak.

Yönetmen Patty Jenkins daha sonra, Wonder Woman 1984’ün HBO Max için ilk gün ve güncel sürüm olmasına ek olarak, ev izleyicilerine olabildiğince çok sinema deneyimi sunacağını tweetledi . 4K Ultra HD, HDR 10, Dolby Vision ve Dolby Atmos olarak mevcuttur.

Filmin çıkış tarihindeki son gecikme, hayranların ve sektör uzmanlarının 2 Ekim’deki prömiyerin uzun süredir devam etmeyeceği yönündeki şüphelerini doğrulayarak Eylül ayında duyuruldu. Çıkış tarihini beşinci kez değiştirme kararı, muhtemelen ABD’deki ve dünyadaki birçok tiyatrodan bu yana prömiyeri yapılan ilk büyük bütçeli sürüm olan Christopher Nolan Tenet’in ılık gişe performansı ile ilgiliydi.

Daha önce, Warner Bros., Wonder Woman 1984’ü 14 Ağustos prömiyeri savunulamaz göründükten sonra 2 Ekim’e itmişti . Hareket, o noktada koronavirüs pandemisinden etkilenen büyük film yayınlarından sadece biriydi . Filmin vizyon tarihi 13 Aralık 2019, ancak Warner Bros.’un galasını bir ay önce 1 Kasım’a taşıması için verilmişti.

Ekim 2018’in sonlarında, Warner Bros. Wonder Woman 1984’ü yayınlanma tarihi olan 1 Kasım 2019’dan 5 Haziran 2020’ye taşıdı . Değişiklik için belirli bir neden belirtilmemiş olsa da Gal Gadot, Wonder Woman 1984’ün daha fazlası olduğunu hissettiğini gösteriyor gibiydi. Kasım ayı başlarından daha büyük bir yaz gişe rekorları kırdı. Ardından, koronavirüs salgını sinema salonlarını kapanmaya ve prodüksiyonu durdurmaya zorlayarak filmin üçüncü ve dördüncü gösterim tarihinin gecikmesine yol açtı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir