iPhone XS Max Özellikleri - Teknocafe
-- --

iPhone XS Max Özellikleri

İPhone XS Max, ekstrem sporcular için nihai telefondur. Ayrıca, onu sahip olunması gereken bir dizi yeni teknoloji. İPhone XS Max tamamen kamera ile ilgilidir. Bir sebepten dolayı daha uzun. Ve her zamankinden daha iyi bir yüz tanıma teknolojisi ile mükemmel fotoğrafı çekmek yalnızca doğru düğmeye tıklamaktan ibaret.

Süper Retina OLED ekran. Daha hızlı bir FaceID. Öncekinden çok daha iyi bir odak motoruna sahip çığır açan bir çift Kamera sistemi. İPhone XS max, iPhone’da sevdiğiniz her şeyi maksimuma çıkarır. Başka bir seviyeye alındı.

Her iki telefon da aynı temel donanıma sahip – onları daha büyük, 4,5 “ekran ve daha uzun pil ömrü bir yana ayıracak kadar değil. Tasarım ve yazılımdan farklı olan tek şey mevcut özelliklerde. Apple sözünü yerine getirdi. iPhone’unuzla çok daha fazlasını yapmanıza olanak sağlamak için, o kadar çok daha büyük ekran boyutuyla neler yapabileceklerini merak edeceksiniz. Apple XS max size öncekilerden çok daha ince bir telefon sunar. iPhone XS medyanızı görüntülemeniz için size daha büyük bir ekran verirken onu taşıdığınızı unutun ve daha önce onsuz nasıl yaşadığınızı merak edeceksiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir