Cyberpunk 2077: Nasıl para iadesi alınır?

Cyberpunk 2077 , pek de abartılan bir oyun değil. Bilgisayardaki oyuncular satın aldıklarından çoğunlukla memnun, ancak konsollara atlayın ve tamamen farklı bir hikaye göreceksiniz. Çamurlu grafikler, az nüfuslu bir şehir ve bir sürü böcek, hem PS4 hem de Xbox One sürümlerini CD Projekt Red’in en son oyununu deneyimlemek için ideal yollardan daha az yapıyor .

Aslında, Cyberpunk 2077 konsollarda o kadar kötü bir gösteriye sahipti ki, geliştiriciler sorunu Twitter’da ele almak için öne çıktı. Çözümleri mi? Sabırlı olun ve 2021’deki güncellemeleri bekleyin veya para iadesi isteyin.

Night City’yi tüm ihtişamıyla dolaşmadan önce birkaç ay beklemeye hazır değilseniz, geri ödeme almak muhtemelen en iyi seçeneğinizdir. Cyberpunk 2077’de para iadesi alma hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

PC’de Cyberpunk 2077 nasıl iade edilir?

PC’de Cyberpunk 2077 için para iadesi almak, satın aldığınız mağazaya göre değişiklik gösterir. İşte PC’deki en popüler dağıtım hizmetleri için farklı para iadesi politikaları ve Cyberpunk 2077 para iadesi talebinde bulunmanın yolları.

Steam

Valve’in platformu, para iadeleri söz konusu olduğunda oldukça cömert. Hesabınızda oturum açın ve sayfanın üst kısmındaki Yardım sekmesine gidin ve Steam Destek’i seçin. Oradan , Satın Alma araç çubuğunun altında Cyberpunk 2077’yi bulun ve ardından ” Para iadesi istiyorum” u tıklayın. Oyunu iki haftadan az ve iki saatin altında oyun süresiyle oynadığınız sürece, talebiniz kabul edilmelidir.

Ancak Steam bazen bu standartları karşılamayan istekleri onaylar ve Cyberpunk 2077 için bir istisna yaparsa şaşırmayız .

Epic Games Mağazası

Hesabınızda oturum açtıktan sonra profilinize gidin ve işlemlerinizi görüntüleyin. Cyberpunk 2077’yi seçin  ve geri ödeme talep etme seçeneği açılmalıdır. Steam’de olduğu gibi, satın alma işleminden sonraki iki hafta içinde iki saatten daha az oyun süresiyle yapılan talepler genellikle onaylanır. Doğrudan bir temsilciye ulaşmak ve davanızı savunmak için Bize Ulaşın seçeneğini de deneyebilirsiniz.

GOG

GOG, hem Epic Games Store hem de Steam’den daha az kısıtlayıcıdır. Tek gerçek şart, oyunu en fazla otuz gün önce satın almış olmaktır. Bu sayfayı kullanarak geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

PlayStation’da Cyberpunk 2077 nasıl iade edilir?

Sony, PlayStation mağazasından satın alınan Cyberpunk 2077’nin kopyaları için tam geri ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı. Sadece bu da değil, şirket oyunu tamamen vitrinden çekecek – yani artık tüm sorunlar çözülene kadar oyunu alamayacaksınız. Geri ödeme işlemine buradan başlayabilirsiniz , ancak Sony, talebinizin işleme alınmasına kadar geçen sürenin ödeme yöntemine göre değişeceğini söyledi. Muhtemelen geri ödeme arayan insanlarla dolup taşacaklar, bu nedenle geri ödemeyi başlatmakla gerçekten almak arasında biraz bekleme süresi bekleyin.

Fiziksel bir kopya satın aldıysanız, en iyi seçeneğiniz, onu perakendeciye geri getirmek ve geri ödeme – veya mağaza içi kredi – seçenekleri hakkında bilgi almaktır.

Xbox’ta Cyberpunk 2077 nasıl iade edilir?

Diğer tüm perakendeciler gibi, dijital Xbox iadeleri satın alma tarihinden itibaren iki hafta içinde yapılmalıdır. Paranızı geri alacağınız garanti değil, ancak buradan geri ödeme talebinde bulunarak şansınızı deneyebilirsiniz .

Yine, Cyberpunk 2077’nin fiziksel satın alımları, doğrudan satın aldığınız mağazaya gidip geri ödeme politikalarını sorarak en iyi şekilde halledilir.

Ortak oyun satıcıları için Cyberpunk 2077 iade politikaları

GameStop’un iade politikası, bir oyunu yalnızca satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebileceğinizi belirtir – oyun açılmışsa yedi gün. Amazon, 30 günlük geri ödeme politikasıyla hemen hemen aynı şeyi sunar, ancak aynı zamanda açılmış bir oyunun tam geri ödeme için uygun olmayacağını belirtir. Bu arada Walmart, makbuzunuza ve orijinal ödeme şekline ihtiyacınız olsa da 90 günlük bir geri ödeme politikası sunar.

Cyberpunk 2077 yanlış nedenlerle küresel medyanın dikkatini çekti, bu nedenle perakendeciler müşterileri mutlu etmek için kurallara müsamaha göstermezlerse şaşırmayız. Para iadesi almayı başaramazsanız, 2021’de çok daha iyi bir oyun bekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir